KartopKartony fasonowe - Kartop


Prowadzisz firmę i potrzebujesz estetycznych i łatwych w zamknięciu kartonów? A może potrzebujesz kartonów do przechowywania? Chcesz w prosty, łatwy i szybki sposób zapakować różne rzeczy do kartonów i nie martwić się o ich zamknięcie i zaklejanie? Kartony fasonowe to praktyczna i solidna forma opakowania każdego produktu. Charakteryzuje je łatwe i wygodne zamknięcie, które nie wymaga dodatkowego zabezpieczania np. taśmą klejącą. To idealna forma zabezpieczenia produktu do wysyłki pocztą lub kurierem, gwarantująca jednocześnie lekką wagę opakowania. Brzmi świetnie? To bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie. Można je spotkać bardzo często w firmach odzieżowych oraz w firmach online, które wysyłają swoje produkty do klienta.

To solidne opakowanie, którego nie trzeba dodatkowo zabezpieczać i gwarantuje bezpieczne przewożenie. W ofercie firmy Kartop, która na rynku istnieje od 40 lat i jest jedną z najbardziej cenionych firm na polskim rynku, znajdziesz nie tylko kartony fasonowe, ale także między innymi opakowania i pudła klapowe oraz kartony klapowe. Wytwarzane są z tektury litej lub falistej, która pozyskiwana jest w procesie recyclingu. Firma ceni sobie nowoczesne rozwiązania oraz profesjonalizm, które wpływają na pozytywną współpracę z klientami oraz ich zadowolenie. Każde zamówienie jest traktowane priorytetowo i w sposób indywidualny.

Jeżeli propozycje kartonów dostępnych w standardowej ofercie producenta nie spełnią oczekiwań klientów, na specjalne zamówienie wykonują opakowania z uwzględnieniem sugestii i oczekiwań swoich klientów. Zrealizowanie więc zamówienia niestandardowego nie stanowi żadnego kłopotu. Zarówno kartony fasonowe, jak i pudełka oraz inne opakowania znajdują zastosowanie w branży spożywczej, odzieżowej, transportowej, przemysłowej. Nie zapominajmy także o tym, że często w  naszym prywatnym życiu korzystamy z kartonów oraz kartonowych opakowań. Służą nie tylko do przechowywania, ale także do przeprowadzek.

Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą firmy i dowiedzieć więcej na jej temat, wejdź na stronę producent.kartop.com.pl.
Telefon: 506 224 565
Domena: https://producent.kartop.com.pl/
Miejscowość: Chodzież
Adres: Zwycięstwa 37
Kod pocztowy: 64-800
Źródła: https://producent.kartop.com.pl/kategoria-produktu/kartony-fasonowe/


Dodano: 2019-03-15
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy