Niepubliczne przedszkole i żłobek - Latawce dmuchawcePrywatne przedszkole montessori Poznań


Pod adresem latawce-dmuchawce.pl znajdują się informacje dotyczące przedszkola zlokalizowanego w Poznaniu. Placówka cieszy się od dawna ogromnym zainteresowaniem ze względu na:

  • doświadczoną kadrę nauczycieli,
  • rozbudowane zajęcia dodatkowe (muzyczne, teatralne, sportowe),
  • skupianie się na rozwoju pasji u dziecka i indywidualnych cech charakteru,
  • wzmacnianie poczucia własnej wartości oraz pewności siebie.

Prywatne przedszkole Montessori w Poznaniu stawia sobie za zadanie wspierać dzieci w podejmowaniu ryzyka, decydowaniu, co pozwala wzmacniać indywidualność. Już od najmłodszych lat warto skupiać się na cechach, które mogą rozwijać się w dorosłym życiu. Opiekunowie podczas zajęć starają się dzieci zachęcić do działania, co prowadzi do zwiększania pewności siebie.

Kadra to wykwalifikowane osoby, mające spore doświadczenie w swoim zawodzie. Na zajęciach posługują się językiem polskim, jak i angielskim. Takie podejście spodoba się wszystkim rodzicom, którzy pragną wprowadzać swoją pociechę w nauczanie dodatkowego języka. System Montessori opiera się przede wszystkim na aktywnej nauce. Co to oznacza? Najważniejsze jest wspieranie samodzielności u podopiecznych. Oczywiście, gdyby dziecko miało jakiekolwiek problemy z odważnymi decyzjami, może wesprzeć się radą nauczyciela. Jest to doskonały pomysł, zważywszy na to, że otoczenie sprzyja rozwojowi indywidualnych cech.

Indywidualizm to zasada, która jest fundamentem pedagogiki Montessori. Dzieci na zajęciach wykonują najróżniejsze zadania, ale nie mają jasno określonej drogi do ich rozwiązania. Pozwala to na kreatywne podejście. Pociechy nie raz zaskakują swoich opiekunów, dzięki nieszablonowemu myśleniu. U pociechy, na tak wczesnym etapie rozwoju bardzo ważna jest implementacja myślenia przyczynowo-skutkowego. To, z pewnością przyniesie wymierne rezultaty (już w szkole podstawowej, jak i w dorosłym życiu). Strona online skupia rozbudowany opis usług, które warto przejrzeć. Zachęca się również do kontaktu telefonicznego dla poznania planu wyżywienia lub cennika.
Telefon: 664 195 245
Domena: https://latawce-dmuchawce.pl/
Miejscowość: Poznań
Adres: Karpia 17B
Kod pocztowy: 61-619
Źródła: https://latawce-dmuchawce.pl/


Dodano: 2020-11-21
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy