Sowińska Podlasek Sp. z o.o.
Autor: Iga Sikorska


Sowińska Podlasek Sp. z o.o. | Mezoterapia Rzeszów


W dobrym gabinecie medycyny estetycznej, a takim jest niewątpliwie Sowińska Podlasek, można wykonać wiele zabiegów upiększających, które mają znacznie skuteczniejsze działanie niż stosowanie kosmetyków. Polecane są więc osobom mającym poważniejsze problemy albo po prostu większe wymagania. Jednym z częściej stosowanych zabiegów w tej klinice w Rzeszowie jest mezoterapia, co wynika nie tylko z jej nieprzeciętnej skuteczności, która w dodatku jest podwójna, ale też z faktu, że zabieg ten może mieć różne oblicza. Przeprowadza się go też na różnych obszarach działa.

Mezoterapia polega bowiem na wstrzykiwaniu pod skórę silnie odżywczych substancji, a także innych, które mają określone działanie. Igły są bardzo cienkie, więc nie należy obawiać się niemiłych odczuć jak przy zwykłych zastrzykach. Rozwiązanie to jest znacznie skuteczniejsze niż używanie jakichkolwiek kosmetyków, mają one bowiem bardzo ograniczoną możliwość przenikania przez naturalną barierę, jaką stanowi skóra. Wstrzyknięcie substancji odżywczych czy odmładzających pod skórę niweluje ten problem, dzięki czemu mogą być one w pełni wykorzystane, dokładnie tam, gdzie powinny trafiać.

Mezoterapia w tym gabinecie może przy tym dawać różne skutki - wszystko zależy od tego, jakie zastosuje się preparaty. Mogą to być na przykład odmładzające kolagen i elastyna, ale też nawilżające preparaty, oparte na przykład na kwasie hialuronowym, silnie rewitalizujące czy odżywcze. To powoduje, że za pomocą tego zabiegu można nie tylko przedłużać młodość skóry, ale też ujędrniać różne obszary ciała i usuwać z nich cellulit czy też leczyć wypadanie włosów i pobudzać ich porost. Co ważne, uzyskiwanie takich efektów jest możliwe nie tylko ze względu na podawanie pod skórę określonych, silnie stężonych substancji. Znaczenie ma też nakłuwanie skóry, które poprawia jej dotlenienie, jak również zmusza ją do wytężonych procesów regeneracyjnych, co oznacza jej odnowę. Takie podwójne działanie powoduje, że zabieg ten odznacza się bardzo wysoką skutecznością.
Telefon: 574 197 414
Domena: https://www.sowinska-podlasek.pl
Miejscowość: Rzeszów
Adres: Litewska 12
Kod pocztowy: 35-302
Źródła: https://www.sowinska-podlasek.pl/mezoterapia-iglowa/


Dodano: 2021-02-09
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy