Lazienka360.plSzeroki wybór baterii bidetowych


Bidety to elementy znajdujące zastosowanie głównie w łazienkach o sporym metrażu. Ułatwiają one zachowanie higieny i występują w wielu kształtach. Na wygodę użytkowników wpływa kilka elementów. Poza gabarytami oraz materiałem wykorzystanym podczas produkcji misek warto zwracać uwagę także na baterie. Powinny być one możliwie jak najtrwalsze oraz dopasowane do stylistyki łazienki. Na modele klasyczne składają się baterie przeznaczone do montażu sztorcowego bezpośrednio w otworze. Produkuje się je z metalu odpornego na pękanie i odbarwianie na skutek czyszczenia środkami chemicznymi. Elementy te posiadają kurki, wylewki, dysze, jak i uchwyty regulacji ciśnienia oraz temperatury wody. Zainteresowani podobnymi produktami, którzy nie chcą przepłacać, mogą skorzystać z oferty przedsiębiorstwa Łazienka360.

To znany sklep internetowy dbający o jakość wszystkich artykułów, u którego zaopatrują się osoby prywatne remontujące łazienki oraz właściciele hoteli chcący stworzyć nowoczesną i wygodną w użytkowaniu przestrzeń dla gości. Zarówno montaż, jak i konserwacja czy obsługa baterii przeznaczonych do bidetu jest taka sama, jak ma to miejsce w przypadku ich odpowiedników spotykanych w wannach bądź umywalkach. Przedsiębiorstwo oferuje modele stojące, w których armatura jest przytwierdzana bezpośrednio do rantu miski. Do ich atutów zalicza się bezproblemowe pozbywanie się zabrudzeń oraz łatwy dostęp do uszczelek, które można wymieniać w dowolnym momencie.

Drugim rozwiązaniem są baterie ścienne, spotykane w nowoczesnych przestrzeniach. Występują one w wersji natynkowej oraz podtynkowej, o której należy pomyśleć już na etapie remontu łazienki. Dobrym pomysłem okaże się umieszczenie ich mniej więcej 10 centymetrów nad misą, co zwiększy komfort przyszłych użytkowników. Zainteresowani tego typu produktami powinni zwracać uwagę nie tylko na wygląd baterii, ale też ciśnienie wody w domu lub mieszkaniu. Niektóre z nich sprawdzają się bowiem jedynie w przypadku systemów o wysokim ciśnieniu.

Firma proponuje wytrzymałe baterie bidetowe w różnych wariantach kolorystycznych. Tymi, które najmniej zwracają na siebie uwagę, są modele srebrne. Można je zastąpić elementami w kolorze miedzianym, złotym lub czarnym, które idealnie odnajdują się w łazienkach urządzonych w stylu minimalistycznym lub nowoczesnym.
Telefon: 663 127 256
Domena: https://lazienka360.pl
Miejscowość: Mierzyn
Adres: Mierzyn 42
Kod pocztowy: 64-400
Źródła: https://lazienka360.pl/pl/c/Bidetowe/70


Dodano: 2021-12-30
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy