Szamanka AgataPolecana wróżka w Warszawie


Usługi wróżek mogą być wykorzystane w wielu różnych celach. Dla jednych jest to sposób na wpłynięcie na energię karmiczną krążącą w rodzinie. Inni z kolei pragną przede wszystkim zmienić swoją podświadomość, między innymi poprzez stosowanie afirmacji. Szamanka Agata, polecana wróżka z Warszawy, oferuje wiele różnych usług z zakresu wróżenia, a także szamaństwa. Do wyboru są między innymi magiczne warsztaty oraz kursy, których uczestnicy zdobywają tajemną wiedzę z zakresu ezoteryki. Jest to zbiór informacji zaczerpniętych z wielu różnych kultur. Podczas warsztatów można nauczyć się między innymi wróżenia, rytuałów szamańskich, głębokiej medytacji oraz pracy z energią. Praktykowanie tych magicznych rytuałów ma na celu zwiększenie poziomu samoświadomości oraz wiedzy o samym sobie.

Wróżka zajmuje się również stawianiem różnych talii kart, w tym tarota oraz kart wiccańskich. Celem tego typu sesji jest znalezienie rozwiązania danego problemu przy uwzględnieniu o różnych perspektyw energetycznych. Wróżka wykorzystuje w pracy energię żywiołów, ucząc medytacji, której celem jest odblokowanie energii w ciele. Rezultatem jest poprawa zdrowia, a także samopoczucia. Odblokowanie przepływu energetycznego pozwala uwolnić się od nieprzyjemnych uczuć, takich jak bezsilność, strach czy apatia. Wróżka zajmuje się również programowaniem podświadomości, między innymi poprzez stosowanie afirmacji. Należy pamiętać, że afirmacje powinny być zawsze osobiste i dotyczyć konkretnego problemu, z którym dana osoba aktualnie się boryka. Dzięki programowaniu podświadomości można nie tylko lepiej się poczuć, ale również zwiększyć swoją pewność siebie, a także zyskać chęć do działania.

Warto również zapoznać się z bogatą ofertą różnego rodzaju kursów. Ich uczestnicy zdobywają dostęp do niezwykle cennych informacji, zaczerpniętych z pradawnych nauk wielu różnych kultur. Dowiadują się również, jak poprawnie medytować. W swoim gabinecie wróżka zajmuje się wykonywaniem takich usług jak między innymi oczyszczanie energetyczne oraz sterowanie karmą. Jest to oczyszczanie linii energetycznej danego rodu tak, aby czyny przodków nie wpływały na losy ich potomków. Więcej szczegółów, w tym opis usług oraz ich cennik, zostało podanych na stronie internetowej. Z wróżką można skontaktować się również telefonicznie.
Telefon: 888911416
Domena: https://szamankaagata.pl
Miejscowość:
Adres:
Kod pocztowy: -
Źródła: https://szamankaagata.pl/


Dodano: 2023-02-02
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Inne Firmy