Szarpnij SięMata do wąchania dla psa – czy to dobry wybór?


Zabawki interaktywne dla psów to doskonały sposób na dostarczenie pupilowi dodatkowej rozrywki w czasie, gdy wyjście na spacer jest niemożliwe oraz pobudzenie jego zmysłów. Dużym zainteresowaniem cieszy się zwłaszcza mata węchowa.

Dywanik składa się z podstawy, w którą wszyte są podłużne kawałki materiału. Tworzą one zwartą strukturę. Do ich wnętrza chowa się różnego rodzaju przysmaki. Zadaniem zwierzęcia jest wyszukiwanie i wyciągnięcie wszystkich smakołyków. Aby utrudnić zadanie, można dodatkowo zrolować paski. Dzięki temu wyciągnięcie przekąski będzie o wiele trudniejsze. Regularne stosowanie tego typu zabawki pobudzi instynkt i ekscytację u psa. Ponadto mata zmusza pupila do ćwiczenia zmysłu węchu, co jest ważna dla jego poprawnego rozwoju. Dodatkowo korzystanie z dywanika uczy czworonoga samodzielnego rozwiązywania problemów bez pomocy człowieka. Warto również podkreślić, że korzystanie z zabawki uspokaja. Szukanie i wyciąganie smakołyków wymaga precyzji, więc po skończonej zabawie pies będzie zmęczony. To doskonałe rozwiązanie dla wyjątkowo aktywnych zwierząt, tych, które jedzą za szybko i zbyt zachłannie lub w deszczowe, zimne dni, gdy spacer do parku nie jest przyjemną rozrywką. Poza tym produkt dobrze sprawdzi się w sytuacji, gdy pupil musi zostać sam w domu na dłuższy czas.

Dobrej jakości, estetyczna i wytrzymała mata do wąchania dla psa znajduje się w ofercie sklepu internetowego Szarpnij Się. Artykuł jest dostępny w kilku rozmiarach i różnorodnych kombinacjach kolorystycznych. Zastosowany materiał jest elastyczny, mocny, odporny na uszkodzenia, co gwarantuje długą żywotność produktu. Przedsiębiorstwo szybko realizuje zamówienia. Wybór tej firmy to dobra decyzja.
Telefon: +48 886 603 652
Domena: https://szarpnijsie.com/
Miejscowość: Knurów
Adres: Piłsudczyków 10B
Kod pocztowy: 44-196
Źródła: https://szarpnijsie.com/produkt/kreator-mata-wechowa-szyta/


Dodano: 2023-04-14
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy