Szkoła Języków Iberysjkich PORTO ALEGRE
Autor: Stefan Krupa


http://www.portoalegre.pl/ - Szkoły językowe Poznań


Coraz większym zainteresowaniem w Polsce cieszą się języki hiszpański i portugalski, które są ojczystymi językami większości mieszkańców Półwyspu Iberyjskiego oraz Ameryki Południowej. Języki te często można usłyszeć w piosenkach oraz telewizyjnych telenowelach i zwracają uwagę swoją melodyjnością oraz ciekawym brzmieniem. Ich znajomość z pewnością przyda się podczas podróży, np. do tak urokliwych miejsc, jak: Wyspy Kanaryjskie, Baleary czy Republika Zielonego Przylądka, a poza tym może być mocnym atutem podczas poszukiwania pracy.

Aby dobrze poznać hiszpański lub portugalski, warto zapisać się na kurs językowy do sprawdzonej szkoły języków obcych, która oferuje profesjonalne zajęcia indywidualne i grupowe na różnych poziomach zaawansowania. Szeroki wybór takich zajęć mają w swojej ofercie dobre szkoły językowe w Poznaniu, o których można przeczytać na stronie internetowej portoalegre.pl. Szkoły te posiadają własny autorski program nauczania, uwzględniający wiedzę o kulturze krajów iberyjskich oraz Ameryki Południowej.

Każdy z oferowanych tam kursów języka hiszpańskiego i portugalskiego jest prowadzony przez wysoko wykwalifikowanego i doświadczonego lektora, który podczas swoich zajęć uwzględnia indywidualne potrzeby oraz oczekiwania kursantów. Lekcje są ciekawe i przebiegają w miłej, serdecznej atmosferze, a na efekty uczestnictwa w nich nie trzeba długo czekać. Uczniowie szybko zaczynają mówić, czytać i pisać w nauczanym języku, a ich szybkie postępy są dla nich dodatkową motywacją do dalszej nauki.

Istotne znaczenie ma również fakt, że część zajęć odbywa się z rodzimymi użytkownikami języka hiszpańskiego i portugalskiego, dzięki czemu kursanci mają możliwość poznania akcentu rdzennych mieszkańców Hiszpanii, Portugalii czy Ameryki Południowej. Konwersacje z native speakerami niosą ze sobą wymierne korzyści i są bardzo inspirujące. Dają np. możliwość poznania temperamentu oraz osobowości osób zamieszkujących kraje hiszpańsko- i portugalskojęzyczne. Mogą też zachęcić kursantów do wyjazdów turystycznych lub zarobkowych do tych państw.  
Telefon: 512837797
Domena: https://www.portoalegre.pl/
Miejscowość: Poznań
Adres: Dąbrowskiego 23
Kod pocztowy: 60-840
Źródła:


Dodano: 2018-11-14
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy