TRI-COLOR sp. z o.o.
Autor: Stefan Krupa


Pomiar barwy - Tri-Color


Technologia LED już od długiego czasu z powodzeniem znajduje zastosowanie w nowoczesnych systemach oświetleniowych, skutecznie wypierając z rynku mniej efektywne i krócej działające, starsze modele. Niewątpliwie jednym z jej największych atutów jest możliwość wyboru z szerokiego spektrum rodzajów oświetlenia, od standardowych, energooszczędnych żarówek po lampy zewnętrzne o bardzo szerokim zasięgu oddziaływania.

Zapotrzebowanie na coraz bardziej personalne i odnoszące się do różnych gałęzi przemysłu oświetlenie wymaga jednak odpowiedniego doboru parametrów. Podstawą jest tutaj właściwy pomiar barwy światła, dzięki czemu lampa ledowa będzie spełniać założone funkcje. To, jak wygląda sam proces wspomnianego pomiaru oraz jakie narzędzia są podczas niego używane, zostało wyjaśnione na stronie internetowej tri-kolor.pl. Pod podanym linkiem działa firma specjalizująca się w pomiarze koloru, ale nie tylko. Realizator zachęca klientów biznesowych oraz prywatnych do zapoznania się z przygotowaną ofertą sprzedażową lub kontaktu bezpośredniego z biurem obsługi klienta, jeśli planuje się oświetlenie LED o niestandardowych parametrach i konieczna jest odpowiednia diagnostyka zastosowanego źródła światła.

Zarówno wsparcie techniczne, serwisowe, jak i doradcze, jakie świadczą pracownicy wspomnianego wyżej wykonawcy, to duża pomoc dla każdego odbiorcy usług, któremu zależy na produkcie oświetleniowym spełniającym w pełni oczekiwania przyszłego użytkownika. Firma działa również jako dystrybutor sprzętu pomiarowego pochodzącego od znanych na świecie marek. Zaopatrując się u tak doświadczonego i stawiającego na najwyższą jakość dostawcy, klient ma pewność, że poczyniony zakup jest wartościową inwestycją dla jego biznesu. 

Działalność realizatora została doceniona także za granicą. Przedstawiciele firmy, na co dzień zajmujący się opracowaniem i wdrażaniem odpowiednich technologii użytkowych, są często zapraszani na międzynarodowe targi, na których z dumą prezentują swoje osiągnięcia, promując tym samym własną markę oraz swój kraj na arenie światowej.
Telefon: 606 365 439
Domena: https://www.tri-color.pl
Miejscowość: Narama
Adres: Jodłowa 50
Kod pocztowy: 32-095
Źródła: https://www.tri-color.pl/


Dodano: 2021-06-27
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy