WECREOPlatforma learningowa - nowoczesny sposób na naukę


Edukacja to tylko jedna z form nauki, poza nią trzeba też nieustannie poszerzać swoje kompetencje, co dotyczy osób z praktycznie wszystkich branż. Stale notuje się rozwój we wszystkich sektorach gospodarki, firmy także muszą się rozwijać jeśli chcą dotrzymać kroku konkurencji, a tym bardziej - wyprzedzić ją, niezbędne jest zatem ciągłe uczenie się. Jak zapewnić to swoim pracownikom? Tradycyjne szkolenia są coraz częściej wypierane przez ich nowoczesne formy, jak webinary, a jeszcze lepszą opcją w wielu przypadkach może być zainwestowanie we własną platformę szkoleniową.

Na posiadanie takich platform zwykle decydują się podmioty świadczące usługi edukacyjne, jak szkoły językowe, coraz częściej działające online, czy podmioty oferujące różnego rodzaju kursy, na przykład BHP czy zawodowe. Jednak takie rozwiązanie jest dostępne dla wszystkich firm i stanowi świetne rozwiązanie zwłaszcza wtedy gdy trzeba często szkolić duże rzesze pracowników. Przeszkolenie od czasu do czasu jednej osoby czy niewielkiej grupy nie stwarza większych trudności, czy to jeśli chodzi o szkolenie przygotowane przez innego pracownika firmy, czy skorzystanie z zewnętrznych usług. Jeśli jednak takie działania potrzebne są często, warto zainwestować we własną platformę, na której umieści się dane treści (i można będzie je sukcesywnie dodawać), a następnie da do niej dostęp pracownikom. Platforma learningowa sprawdzi się przy tym we wszelkich okolicznościach: podczas onboardingu, czyli wdrażania nowych pracowników w sposób działania firmy i ich obowiązki, w przypadku wprowadzania nowych produktów i usług czy wszelkich treści, jakie pracownikom trzeba przekazać.

Wchodząc na stronę wecreo.com można przekonać się, że takie rozwiązanie ma same zalety. Jest to przede wszystkim wielka oszczędność - czasu, pieniędzy oraz wysiłku. Raz zamieszczone na platformie treści mogą być odtwarzane bez końca, nie trzeba zatem organizować stale tych samych szkoleń dla kolejnych osób, co generowałoby wielkie problemy i koszty. Można też uzupełniać treści czy aktualizować je, zamieszczać nowe szkolenia w miarę potrzeb, zaś odbywające je osoby mogą to robić w różnym czasie i w dowolnych formach - na przykład online i offline.

To wyjątkowa możliwość, którą doceniają i pracodawcy, i pracownicy, ceniący sobie wygodę tego rozwiązania.
Telefon: 664 113 911
Domena: https://wecreo.com
Miejscowość: Warszawa
Adres: al. Jana Pawła II 27
Kod pocztowy: 00-867
Źródła: https://www.wecreo.com/e-learningowa-platforma-edukacyjna-kogidu


Dodano: 2023-10-13
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy