WG RoletyJaka firma w Brzesku przyjmuje zamówienia na rolety dzień - noc?


Wprowadzając się do nowego mieszkania, właściciele starają się, aby jego wystrój był nie tylko funkcjonalny, ale też estetyczny. Dotyczy to mebli, sprzętu, a także dekoracji okien. Wiele osób rezygnuje obecnie z ciężkich, utrzymujących drobinki kurzu firan i zasłon na rzecz efektownych, łatwych w utrzymaniu i dostępnych w wielu rodzajach rolet czy żaluzji. Dzięki różnorodności materiałów bez trudu można dopasować odpowiednie do aranżacji i kolorystyki wnętrza.

Mając problem z wyborem, warto skorzystać z oferty przedsiębiorstwa zatrudniającego doskonałych fachowców, którzy po wysłuchaniu oczekiwań perfekcyjnie dobiorą osłonę okna do aranżacji czy stylu, w jakim utrzymane jest dane pomieszczenie. Można je znaleźć na stronie rolety-wg.pl, gdzie dostępne są dane do kontaktu oraz cały, bogaty asortyment. Chociaż siedzibę ma w Nowym Sączu, obsługuje też klientów z innych regionów, a nawet z zagranicy, służąc im pomocą zarówno w wyborze rodzaju osłony, jak i materiału.

W asortymencie firma ma rozmaite rodzaje wewnętrznych osłon tekstylnych na zamówienie, dzięki czemu są one idealnie dopasowane do okien. Chronią nie tylko przed ciekawymi spojrzeniami sąsiadów i przechodniów, ale też przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń lub przed ich wychładzaniem. Oferta obejmuje m.in.rolety:

  • klasyczne,
  • w kasetach,
  • rzymskie,
  • dzień/noc,

a także efektowne plisy. Są one funkcjonalne, łatwe w utrzymaniu i dekoracyjne, dlatego stanowią doskonały zamiennik klasycznych firanek. Klienci mają do wyboru tkaniny o mniejszym lub większym stopniu zaciemnienia, dostępne w bogatej gamie kolorów, dlatego każdy znajdzie produkt dopasowany do własnych preferencji.

Klienci z Limanowy, Krynicy lub Brzeska, zainteresowani roletami dzień-noc, plisami czy innymi rodzajami tego typu wyrobów, zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo specjalistów zatrudnionych w firmie. Zaprasza ona także do zapoznania się z bogatym asortymentem żaluzji zewnętrznych i wewnętrznych oraz moskitier, markiz i bram garażowych. Osoby zainteresowane zakupem lub mające pytania dotyczące oferty proszone są o odwiedzenie siedziby lub kontakt telefoniczny.
Telefon: 185476040
Domena: http://rolety-wg.pl/
Miejscowość: Nowy Sącz
Adres: Jagiellońska 71
Kod pocztowy: 33-000
Źródła: http://rolety-wg.pl/rolety/


Dodano: 2023-10-03
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy