Żelazowski Bogdan Odlewnia metali nieżelaznychDewocjonalia warszawa • Żelazowski Bogdan Odlewnia metali nieżelaznych


Dewocjonalia to niewielkie przedmioty kultu religijnego, na które składają się między innymi krzyże, medaliki, świece, różańce i inne przedmioty będące podstawą wielu sakramentów czy wizyt duszpasterskich. Są one dostępne w sklepach stacjonarnych oraz internetowych, a znaczna część z nich, przez wzgląd na doskonałą jakość, jest wykorzystywane przez długie lata. Za najtrwalsze uznaje się przedmioty produkowane z metalu, takiego jak mosiądz czy aluminium. Materiały te są niepodatne na płowienie, pękanie, zarysowania i inne zniszczenia.

Produkcją takich wyrobów zajmują się specjaliści z przedsiębiorstwa Żelazowski. Na stronie firmy znajdują się dewocjonalia zamawiane przez mieszkańców Warszawy. Sprawdzają się one podczas niedzielnych mszy, a część z nich jest nabywana w formie prezentu, przykładowo na chrzciny, komunię czy bierzmowanie. Wszystkie przedmioty stworzono z dbałością o najmniejsze detale, co sprawia, że wyróżniają się spośród innych. Przedsiębiorstwo stale poszerza swoją ofertę i zapewnia zadowolenie z każdego zakupu.

Dewocjonalia to pojęcie dość szerokie, a zamawiają je nie tylko wierni, ale też księża czy pozostałe osoby zajmujące się sprawowaniem kultów religijnych. Produkty te są podstawą podczas przygotować do wydarzeń o charakterze religijnym. Wśród nich znajdują się między innymi świecie, niezbędne podczas chrztu czy medaliki wręczane w trakcie komunii.  Dewocjonalia podkreślają wyjątkowość niektórych obrzędów, ułatwiają przeprowadzanie modlitw i podkreślają przynależność do wspólnoty religijnej.  

Na tego typu artykuły składają się także obrazki z wizerunkiem świętych, zestawy kolędowe, różańce w formie pierścionków, egzemplarze biblii i nie tylko. Przedsiębiorstwo proponuje stabilne i solidne świeczniki znajdujące zastosowanie w kościołach w trakcie mszy, metalowe krzyże oraz medaliony z wyrazistymi detalami. Są one wysyłane w niewielkich i eleganckich pudełeczkach, dlatego sprawdzają się jako upominki. Firma zajmuje się także produkcją różnego rodzaju dodatków metalowych, takich jak klamki lub kinkiety.
Telefon: 602 232 805
Domena: https://zelazowski.pl
Miejscowość: Ząbki k/Warszawy
Adres: Juliusza Słowackiego 26
Kod pocztowy: 05-091
Źródła: https://zelazowski.pl/tematyka/dewocjonalia/


Dodano: 2021-09-26
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Inne Firmy