Zielarnia KlasztornaSuplement na koncentrację - jakie składniki zawiera?


Niewłaściwa dieta może być przyczyną osłabienia i pogorszenia funkcji poznawczych. Wiele osób odżywia się w sposób nieprawidłowy. W ich menu dominują pokarmy przetworzone, w których znajdują się wzmacniacze smaku, konserwanty oraz inne szkodliwe dodatki. Może to skutkować występowaniem niedoborów składników odżywczych. Ubogi jadłospis często jest przyczyną różnych problemów zdrowotnych, pogorszenia nastroju oraz spadku energii. 

Na stronie internetowej zielarniaklasztorna.pl można zaopatrzyć się w preparaty, które wzbogacają dietę w ważne składniki odżywcze. Ich zaletą jest naturalny i bezpieczny skład. Są przeznaczone dla osób, u których występują problemy ze skupieniem uwagi. W takich sytuacjach pomocny może okazać się suplement na koncentrację wzbogacony o wyciągi roślinne. Tego typu środki są popularne wśród studentów przygotowujących się do egzaminów. Swoje działanie zawdzięczają składnikom takim jak:

  • beta-karoten,
  • ekstrakt z ziela gotu kola,
  • witaminy z grupy B,
  • wyciąg z korzenia kozłka lekarskiego,
  • lecytyna sojowa,
  • nienasycone kwasy tłuszczowe.

Substancje te poprawiają funkcje poznawcze, zwiększają odporność na stres i wspierają pracę układu nerwowego. Wiele dostępnych w zielarni środków pozytywnie wpływa na cały organizm. Preparaty z pirolochinolinochinonem i koenzymem Q10 wykazują właściwości antyoksydacyjne i neutralizują działanie wolnych rodników. Oferowana tu jest ashwagandha, która korzystnie wpływa na pamięć. Działa relaksująco, poprawia jakość snu i wspomaga regenerację organizmu.

Osoby, które właściwie się odżywiają, cieszą się dobrym zdrowiem i samopoczuciem, są pozytywnie nastawione do życia, mają dużo energii na aktywne funkcjonowanie w ciągu dnia. Nie zawsze istnieje możliwość sięgania po odpowiednio zbilansowane posiłki. W takich sytuacjach można wesprzeć się naturalnymi preparatami, które wspomagają regenerację organizmu i wzbogacają jadłospis w minerały, witaminy i inne ważne substancje. Należy jednak pamiętać, że nie zastąpią one zdrowej i zbilansowanej diety.
Telefon: 607 520 806
Domena: https://zielarniaklasztorna.pl/
Miejscowość: Zielona Góra
Adres: Kazimierza Lisowskiego 16
Kod pocztowy: 65-072
Źródła: https://zielarniaklasztorna.pl/zielarnia/suplementy-na-koncentracje/


Dodano: 2022-11-17
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy