Z.P.H.U MAL-METNiska cena za wdmuchiwanie światłowodu – jak innowacyjne rozwiązania pomagają to osiągnąć?


Doprowadzenie światłowodu wymaga położenia rurociągu kablowego, a następnie wtłoczenia przewodów do biegnących pod ziemią rur osłonowych. Duże zainteresowanie takimi usługami sprawia, że oferujące je firmy szukają możliwości przyspieszenia tego procesu. W tym zaś niezwykle pomocne są specjalistyczne maszyny: wdmuchiwarka światłowodów oraz karuzela, czyli urządzenie do zwijania, rozwijania i przepętlania kabli światłowodowych.

Wdmuchiwarka MAH-4 wytwarzana przez Mal-Met to bardzo nowoczesny sprzęt. Do jej produkcji wykorzystano solidne materiały i podzespoły, które wpływają na niezawodność i skuteczność proponowanych klientom urządzeń. Dzięki temu zmniejsza się znacząco konieczność konserwacji, wymiany części czy napraw. Dodatkowo w MAH-4 wdrożono zabezpieczenie blokujące kabel, aktywujące się, jeżeli ten natrafił na przeszkodę. W ten sposób ograniczono ryzyko zerwania lub złamania wewnętrznych wiązek, co daje duże oszczędności i czasu, i pieniędzy.

Na cenę za wdmuchiwanie światłowodu ma wpływ również liczba osób zaangażowanych w pracę. Dlatego taki sprzęt jak karuzela do przewodów, dzięki której kable pozostają czyste i nie plączą się, jest niezwykle przydatny. Zastosowanie go pozwala zmniejszyć liczebność załogi wdmuchującej przewody, a jednocześnie poprawić jakość robót.

Duże znaczenie dla redukcji kosztów wdmuchiwania kabli mają system do automatycznego prowadzenia światłowodu i opcja zaprogramowania całej operacji. Wdmuchiwarka MAH-4 z ekranem dotykowym jest łatwa w obsłudze, a do tego dba o bezpieczeństwo procesu, dostosowując parametry do warunków. Jej atutem jest możliwość wyboru przez operatora metody wdmuchiwania – strumieniowej lub tłoczkowej. Można też zastosować jedną z czterech oferowanych głowic, by praca była wydajna w każdych okolicznościach.
Telefon: 525 223 378
Domena: https://www.mal-met.com.pl/
Miejscowość: Brzoza
Adres: Powstańców Wielkopolskich 23b
Kod pocztowy: 86-061
Źródła: https://www.mal-met.com.pl/


Dodano: 2022-12-02
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy